|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| System sterowania: | PLC z ekranem dotykowym | Nazwa produktu: | maszyna do rozdmuchiwania plastikowych butelek |
|---|---|---|---|
| Wymiary maszyny: | 4000 mm x 1500 mm x 2200 mm | Standard: | CE |
| Materiał formy: | Aluminium lub stal | Typ maszyny: | Formowanie z rozdmuchem |
| stacja: | pojedynczy | Obowiązujący materiał: | HDPE LDPE PP PETG PVC PC PA EVOH EPET |
| Podkreślić: | 6-głowicowa maszyna do rozdmuchiwania z chłodzeniem wodnym,Maszyna do produkcji butelek z tworzywa sztucznego PP,System rozdmuchiwania butelek z tworzywa sztucznego |
||
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Materiały stosowane | PE, PP, PVC, PA |
| Maksymalna wielkość produktu | 10 l |
| Liczba zwierząt | 1, 2, 3, 4 zestawy |
| Wymiary maszyny (L × W × H) | 4 × 2,3 × 2,5 metra |
| Maszyna | 8.2 tony |
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Siła zaciskania formy | 150 kN |
| Uderzenie otwierające płyty | 220 - 620 mm |
| Uderzenie płytkowe | 540 mm |
| Maksymalny rozmiar formy (W × H) | 520 × 460 mm |
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Średnica śruby | 80 mm |
| Wskaźnik szczelności śruby (L/D) | 24 |
| Pojemność plastyki (HDPE) | 90 kg/h |
| Liczba stref grzewczych na śruby | 4 |
| Moc grzewcza śruby | 150,85 kW |
| Wyrzuć moc wentylatora. | 00,28 kW |
| Moc silnika wytłaczającego | 30 kW |
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Całkowita moc maszyny | 80 kW |
| Moc silnika oleju | 180,7 kW |
| Ciśnienie powietrza | 00,6 - 0,8 MPa |
| Pojemność sprężonego powietrza | 10,5 m3/min |
| Przepływ wody chłodzącej | 40 l/min |
Osoba kontaktowa: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011