|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Całkowita moc: | 210 kw | Średnica śruby głównej: | 100 mm |
|---|---|---|---|
| Zdolność plastyfikująca: | 218 kg/godz | Ciśnienie powietrza: | 0,6 - 1 MPa |
| Objętość produktu: | Maks. 10 litrów | Masa maszyny: | 15 ton |
| Liczba głów: | 3 zestawy | Woda chłodząca: | 1000 l/min |
MP100FD Plastic Blow Molding Machine to wysoce wydajny system formowania wytłaczeniowego, zaprojektowany do produkcji pustych plastikowych przedmiotów o objętości od 5 ml do 10 litrów.Ta wszechstronna maszyna jest idealna do produkcji plastikowych butelek, słoiki, puszki, pudełka narzędziowe, zabawki, komponenty samochodowe, pojemniki domowe i rozwiązania opakowaniowe przemysłowe.
MP100FD został zaprojektowany tak, aby pomieścić szerokie spektrum surowców, obsługuje polietylen (PE), polipropylen (PP), polichlorek winylu (PVC), poliamid (PA), polikarbonat (PC), polistyren (PS),i acetatu etyleno-winilowego (EVA), zapewniając producentom wyjątkową elastyczność i niezawodną wydajność.
| Model | MP100FD |
| Maksymalna wielkość produktu | 10 litrów |
| Kompatybilne materiały | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Liczba zwierząt | 3 zestawy |
| Wymiary (W × L × H) | 3.5 × 5.6 × 2.65 metrów |
| Waga | 15 ton |
| Siła przycisku | 200 KN |
| Uderzenie otwierające pleśń | 240-640 mm |
| Maksymalny rozmiar pleśni | 700 × 420 mm |
| Średnica głównej śruby | 100 mm |
| Średnica śruby pomocniczej | 75 mm |
| Zdolność plastyki | 218 kg/h |
| Zużycie energii | 210 kW |
| Ciśnienie powietrza | 00,6-1 MPa |
| Zużycie powietrza | 1.2 m3/minuta |
| Przepływ wody chłodzącej | 1000 litrów/minutę |
Osoba kontaktowa: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011