|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Automatyczne usuwanie błysku: | Dostępny | Asortyment produktów: | Plastikowe bębny i beczki z otwartym dachem |
|---|---|---|---|
| Ustawienia języka: | Chiński i angielski panel operacyjny | Napięcie odpowiednie: | określony klient |
| Liczba głów: | 3 zestawy | Zużycie wody chłodzącej: | 1000 l/min |
| Masa maszyny: | 15 ton | Ciśnienie wody chłodzącej: | 0,6–1 MPa |
| Podkreślić: | Automatyczna maszyna do wytłaczania z rozdmuchem,3-głowicowa maszyna do formowania z rozdmuchem tworzyw sztucznych,Sprzęt do formowania z rozdmuchem 15 ton |
||
| Kategoria parametrów | Specyfikacje |
|---|---|
| Kompatybilność materiałowa | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Maksymalna objętość produktu | 10 litrów |
| Wymiary maszyny | 3,5 m (dł.) × 5,6 m (szer.) × 2,65 m (wys.) |
| Całkowita waga | 15 ton |
| Siła zacisku | 200 KN |
| Skok otwarcia płyty | 240-640 mm |
| Maksymalny rozmiar formy | 700 mm × 420 mm |
| Średnice ślimaków | 100 mm, 75 mm, 25 mm |
| Wydajność plastyfikacji (HDPE) | 218 kg/h, 75 kg/h, 3 kg/h |
| Całkowite obciążenie elektryczne | 210 kW |
| Zużycie sprężonego powietrza | 1,2 m³/min |
| Dopływ wody chłodzącej | 1000 litrów/min |
Osoba kontaktowa: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011