|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| OEM: | Tak | Siła zaciskania formy: | 150KN |
|---|---|---|---|
| nazwa maszyny: | Wytłaczarka z rozdmuchem | Projektowanie warstw: | Projektowanie podwójnej warstwy |
| Automatyzacja: | Automatyczny | Czas gwarancji: | 1 rok |
| Zakres głośności: | 160 ~ 230 litrów | Produkt: | Butelka z miksturą medyczną |
Plastikowa maszyna do rozdmuchiwania MP jest przeznaczona do produkcji różnorodnych pustych produktów z tworzyw sztucznych z materiałów o wysokiej masie cząsteczkowej. Zdolna do produkcji przedmiotów o pojemności od 5 mililitrów do 100 litrów, ta wszechstronna maszyna jest idealna do tworzenia butelek, pojemników, słoików, beczek, zabawek, skrzynek narzędziowych, elementów mebli i części samochodowych.
Kompatybilna z różnymi tworzywami sztucznymi, w tym PE, PP, PVC, PA, PC, PS i EVA, zapewnia spójną wydajność przetwarzania i spełnia wysokie standardy jakości produkcji.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Kompatybilne materiały | PE, PP |
| Maksymalna objętość produktu | 10 litrów |
| Liczba głowic | 3 |
| Wymiary maszyny | 3,5 m (dł.) × 5,6 m (szer.) × 2,65 m (wys.) |
| Całkowita waga | Około 15 ton |
| Siła zacisku | 200 kN |
| Skok otwarcia płyty | 240-640 mm |
| Maksymalny rozmiar formy | 700 mm (szer.) × 420 mm (wys.) |
| Całkowita moc maszyny | 210 kW |
| Moc silnika olejowego | 31 kW |
| Ciśnienie sprężonego powietrza | 0,6-1 MPa |
| Dopływ wody chłodzącej | 1000 l/min |
Wytłaczarka do rozdmuchiwania MEPER MP 100 FD to wszechstronne rozwiązanie do produkcji wysokiej jakości pustych produktów z tworzyw sztucznych. Certyfikowana zgodnie ze standardami CE/ISO9001:2008, ta solidna maszyna posiada konstrukcję dwuwarstwową dla zwiększonej trwałości i wydajności.
Idealna dla branż obejmujących opakowania chemiczne, motoryzację, pojemniki rolnicze i produkcję artykułów gospodarstwa domowego. Zdolna do produkcji pojemników o dużej pojemności na płyny, beczek, zbiorników paliwa i przemysłowych zbiorników magazynowych o pojemności od 160 do 230 litrów.
Osoba kontaktowa: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011