|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Ustawienia języka: | Chiński i angielski panel operacyjny | Liczba głów: | 3 zestawy |
|---|---|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej: | 0,6–1 MPa | Zużycie wody chłodzącej: | 1000 l/min |
| Automatyczne usuwanie błysku: | Dostępny | Asortyment produktów: | Plastikowe bębny i beczki z otwartym dachem |
| Napięcie odpowiednie: | określony klient | Zużycie powietrza: | 1,2 m³/min |
| Podkreślić: | Maszyna do rozdmuchiwania z ekstruzją sterowana PLC,Maszyna do rozdmuchiwania z 3 głowicami,Automatyczna maszyna do formowania z rozdmuchem tworzyw sztucznych |
||
| Kategoria Parametru | Specyfikacje |
|---|---|
| Kompatybilne Materiały | PE, PP |
| Maksymalna Objętość Produktu | 10 litrów |
| Liczba Głowic | 3 |
| Wymiary Maszyny | 3,5 m (D) × 5,6 m (S) × 2,65 m (W) |
| Waga Maszyny | 15 ton |
| Siła Zamykania | 200 KN |
| Zakres Skoku Płyty | 240-640 mm |
| Maksymalny Rozmiar Formy | 700 × 420 mm (S × W) |
| Średnice Ślimaków | 100 mm, 75 mm, 25 mm |
| Stosunki L/D Ślimaków | 26, 24, 22 |
| Zdolność Plastyfikacji HDPE | 3-218 kg/h |
| Całkowite Zużycie Energii | 210 kW |
| Ciśnienie Robocze Powietrza | 0,6-1 MPa |
| Zużycie Sprężonego Powietrza | 1,2 m³/min |
| Zużycie Wody Chłodzącej | 1000 L/min |
Osoba kontaktowa: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011