|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Rodzaj opakowania: | drewniana skrzynka | Wnęka formy: | Pojedyncze/podwójne |
|---|---|---|---|
| IML: | Tak | Poziom automatyzacji: | Opcje półautomatyczne / w pełni automatyczne |
| Waga: | 1300 kg | Wymiar: | 3600*1700*1800mm |
| Układ chłodzenia: | Chłodzenie wodne | Wymiary maszyny: | 4000 mm x 1500 mm x 2200 mm |
| Podkreślić: | Sprzęt do formowania z rozdmuchem wielowarstwowym,Maszyna do formowania z rozdmuchem o sile zwarcia 200 KN,System chłodzenia wodą Maszyna do formowania z rozdmuchem plastikowych butelek |
||
Plastikowa maszyna do formowania wydmuchowego serii MP została zaprojektowana do produkcji różnorodnych pustych wyrobów z tworzyw sztucznych z wyjątkową wydajnością i dokładnością. Maszyna ta obsługuje szeroki zakres objętości, od produktów o pojemności zaledwie 5 ml do dużych pojemników o pojemności 100 litrów.
Dzięki wszechstronnej konstrukcji seria MP zapewnia spójną i niezawodną pracę z różnymi materiałami. Jest szeroko stosowana w wielu branżach, spełniając wymagania dotyczące stabilnych i wysokiej jakości procesów produkcji tworzyw sztucznych.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiały | PE, PP |
| Maksymalna objętość produktu | 10 litrów |
| Liczba głowic | 3 |
| Wymiary maszyny (dł. x szer. x wys.) | 3,5 x 5,6 x 2,65 metra |
| Waga maszyny | 15 ton |
| Siła zamykania | 200 kN |
| Skok otwarcia płyty | 240-640 mm |
| Skok płyty | 750 mm |
| Maksymalny rozmiar formy | 700 x 420 mm (szer. x wys.) |
| Całkowita moc maszyny | 210 kW |
| Moc silnika olejowego | 31 kW |
| Ciśnienie powietrza | 0,6-1 MPa |
| Objętość sprężonego powietrza | 1,2 m³/min |
| Zużycie wody chłodzącej | 1000 l/min |
Osoba kontaktowa: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011