|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Automatyczny: | Tak | Waga: | 1300 kg |
|---|---|---|---|
| Poziom automatyzacji: | Opcje półautomatyczne / w pełni automatyczne | Wnęka formy: | Pojedyncze/podwójne |
| System sterowania: | PLC z interfejsem dotykowym | IML: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | drewniana skrzynka | Nazwa produktu: | maszyna do rozdmuchiwania plastikowych butelek |
| Podkreślić: | Sprzęt do formowania z rozdmuchem z ekranem dotykowym PLC,Maszyna do formowania wytłaczanego wielowarstwowego,Maszyna do formowania z rozdmuchem plastikowych butelek o sile mocowania 200 KN |
||
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Kompatybilne materiały | PE, PP |
| Maksymalna objętość produktu | 10 litrów |
| Liczba głowic | 3 |
| Wymiary maszyny | 3,5 m (dł.) × 5,6 m (szer.) × 2,65 m (wys.) |
| Całkowita waga | 15 ton |
| Siła zamykania | 200 KN |
| Skok otwarcia płyty | 240-640 mm |
| Maksymalny rozmiar formy | 700 mm (szer.) × 420 mm (wys.) |
| Średnice ślimaków | 100 mm, 75 mm, 25 mm |
| Stosunki L/D ślimaków | 26, 24, 22 |
| Zdolność plastyfikacji tworzywa HDPE | 3-218 kg/h |
| Całkowite zużycie energii | 210 KW |
| Ciśnienie powietrza | 0,6-1 MPa |
| Przepływ wody chłodzącej | 1000 l/min |
Osoba kontaktowa: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011