|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Umrzeć głową: | Dwa | stacja: | 2 |
|---|---|---|---|
| Układ chłodzenia: | Chłodzenie wodne | Waga: | 1300 kg |
| Wyjście: | 40 kg/godz | Nazwa produktu: | maszyna do rozdmuchiwania plastikowych butelek |
| Wnęka formy: | Pojedyncze/podwójne | Poziom automatyzacji: | Opcje półautomatyczne / w pełni automatyczne |
| Podkreślić: | Maszyna do formowania z rozdmuchem wielowarstwowym,Maszyna do formowania z rozdmuchem plastikowych butelek o wydajności 40 kg/h,Maszyna do formowania wytłaczanego z podwójną stacją |
||
| Kategoria parametrów | Specyfikacje |
|---|---|
| Kompatybilne materiały | PE, PP |
| Maksymalna wielkość produktu | 10 litrów |
| Liczba zwierząt | 3 |
| Wymiary maszyny | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Maszyna | Około 15 ton |
| Siła przycisku | 200 kN |
| Uderzenie otwierające płyty | 240-640 mm |
| Maksymalny rozmiar formy | 700 mm (W) × 420 mm (H) |
| Całkowite zużycie energii | 210 kW |
| Zużycie wody chłodzącej | Około 1000 l/min |
Osoba kontaktowa: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011