|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | maszyna do rozdmuchiwania plastikowych butelek | Wymiar: | 3600*1700*1800mm |
|---|---|---|---|
| Całkowita moc: | 25 kW | Wymiary maszyny: | 4000 mm x 1500 mm x 2200 mm |
| Wyjście: | 40 kg/godz | System sterowania: | PLC z interfejsem dotykowym |
| Waga: | 1300 kg | IML: | Tak |
| Podkreślić: | Maszyna do formowania z rozdmuchem o wydajności 40 kg/h,Interfejs ekranu dotykowego PLC Maszyna do wytłaczania z rozdmuchem,Sprzęt do formowania z rozdmuchem z podwójną stacją |
||
| Kategoria parametrów | Specyfikacje |
|---|---|
| Materiały przetworzone | PE, PP |
| Maksymalna wielkość produktu | 10 litrów |
| Liczba zwierząt | 3 głowy |
| Wymiary maszyny | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Całkowita masa | 15 ton |
| Siła przycisku | 200 kN |
| Strzały otwierające płytki | 240 mm do 640 mm |
| Maksymalny rozmiar formy | 700 mm (W) × 420 mm (H) |
| Średnice śruby | 100 mm, 75 mm, 25 mm |
| Pojemność plastyki (HDPE) | 3 kg/h do 218 kg/h |
| Całkowite zużycie energii | 210 kW |
| Przepływ wody chłodzącej | 1000 litrów/minutę |
Osoba kontaktowa: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011