|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Objętość produktu: | Maks. 10 litrów | Pomocnicza średnica śruby: | 75 mm |
|---|---|---|---|
| Maksymalny rozmiar formy: | 700 × 420 mm | Woda chłodząca: | 1000 l/min |
| Tworzywo: | PE/PP/PVC/PA/PC/PS/EVA | Całkowita moc: | 210 kw |
| Zdolność plastyfikująca: | 218 kg/godz | Średnica śruby głównej: | 100 mm |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | MP100FD |
| Pojemność produktu | Do 10 litrów |
| Kompatybilne materiały | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Liczba głowic | 3 zestawy |
| Wymiary maszyny | 3,5 m × 5,6 m × 2,65 m |
| Waga | Około 15 ton |
| Siła zamykania | 200 KN |
| Skok otwarcia formy | 240-640 mm |
| Maksymalny rozmiar formy | 700 × 420 mm |
| Średnica ślimaka głównego | 100 mm |
| Średnica ślimaka pomocniczego | 75 mm |
| Wydajność plastyfikacji | 218 kg/godz. |
| Całkowite zużycie energii | 210 KW |
| Zakres ciśnienia powietrza | 0,6-1 MPa |
| Współczynnik zużycia powietrza | 1,2 m³/minutę |
| Przepływ wody chłodzącej | 1000 litrów/minutę |
Osoba kontaktowa: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011