|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Maksymalna objętość produktu: | 10L | Aplikacja: | Granulki |
|---|---|---|---|
| Obowiązujący materiał: | HDPE + EVOH+AD | Siła zaciskania: | 120KN |
| Typ głowicy gwinciarskiej: | Matryca płaska, matryca profilowa, matryca wielowarstwowa | stacja: | Podwójnie |
| system sterowania: | PLC z ekranem dotykowym | Masa maszyny: | 8,2t |
| Podkreślić: | maszyna do formowania wytłaczeniowego o podwójnej stacji,Maszyna do formowania ekstruzją o pojemności 10L,maszyna do wytłaczania tworzyw sztucznych dużej skali |
||
| Parametry podstawowe | |
|---|---|
| Materiały stosowane | PE, PP, PVC, PA i inne |
| Maksymalna objętość produktu | 10 litrów |
| Liczba głowic | Opcje: 1, 2, 3 lub 4 głowice |
| Wymiary maszyny (dł. × szer. × wys.) | 4 × 2,3 × 2,5 metra |
| Waga maszyny | 8,2 tony |
| System zaciskania formy | |
| Siła zaciskania formy | 150 kN |
| Skok otwarcia płyty | 220 mm do 620 mm |
| Skok płyty | 540 mm |
| Maksymalny rozmiar formy (szer. × wys.) | 520 × 460 mm |
| System wytłaczania | |
| Średnica śruby | 80 mm |
| Stosunek długości do średnicy śruby (L/D) | 24 |
| Wydajność uplastyczniania (HDPE) | 90 kg/godzinę |
| Liczba stref grzewczych śruby | 4 strefy |
| Moc grzania śruby | 15,85 kW |
| Moc wentylatora śruby | 0,28 kW |
| Moc silnika wytłaczania | 30 kW |
| Specyfikacje głowicy | |
| Liczba stref grzewczych głowicy | 3 strefy |
| Moc grzania głowicy | 10 kW |
| Zużycie energii | |
| Całkowita moc maszyny | 80 kW |
| Moc silnika olejowego | 18,7 kW |
| Ciśnienie powietrza | 0,6 - 0,8 MPa |
| Zużycie sprężonego powietrza | 1,5 metra sześciennego na minutę |
| Natężenie przepływu wody chłodzącej | 40 litrów na minutę |
Osoba kontaktowa: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011