|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Siła zaciskania: | 120KN | Typ głowicy gwinciarskiej: | Matryca płaska, matryca profilowa, matryca wielowarstwowa |
|---|---|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok | Masa maszyny: | 8,2t |
| Aplikacja: | Granulki | Maksymalna pojemność wyjściowa: | 50 kg/h - 1000 kg/h |
| system sterowania: | PLC z ekranem dotykowym | Siła zaciskania formy: | 90KN |
| Podkreślić: | Maszyna do wytłaczania tworzyw sztucznych o dużej wydajności,Maszyna do formowania wytłaczeniowego o pojemności 50-1000 kg/h,sprzęt do wytłaczania tworzyw sztucznych w przemyśle |
||
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiały stosowane | PE, PP, PVC, PA |
| Maksymalna objętość produktu | 10 litrów |
| Liczba głowic | 1, 2, 3 lub 4 głowice |
| Wymiary maszyny (D×S×W) | 4,0 × 2,3 × 2,5 metra |
| Waga maszyny | 8,2 tony |
| Siła zamykania | 150 kN |
| Skok otwarcia płyty | 220-620 mm |
| Maksymalny rozmiar formy (S×W) | 520 × 460 mm |
| Średnica ślimaka | 80 mm |
| Stosunek L/D ślimaka | 24:1 |
| Wydajność plastyfikacji (HDPE) | 90 kg/h |
| Całkowita moc maszyny | 80 kW |
| Ciśnienie powietrza | 0,6-0,8 MPa |
| Przepływ wody chłodzącej | 40 l/min |
Osoba kontaktowa: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011