|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| stacja: | Podwójnie | Ruchy otwierania płyty: | 220-620 mm |
|---|---|---|---|
| Aplikacja: | Granulki | Siła zaciskania formy: | 90KN |
| Ekran dotykowy: | Siemensa | Typ głowicy gwinciarskiej: | Matryca płaska, matryca profilowa, matryca wielowarstwowa |
| system sterowania: | PLC z ekranem dotykowym | Maksymalna pojemność wyjściowa: | 50 kg/h - 1000 kg/h |
| Podkreślić: | Maszyny do wytłaczania formowania PE PP PVC,Wytłaczarka z otworem płyty 220-620MM,Maszyna do formowania wytłaczanego o stałej wydajności |
||
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Kompatybilne materiały | PE, PP, PVC, PA |
| Maksymalna wielkość produktu | 10 litrów |
| Opcje konfiguracji głowy | 1, 2, 3 lub 4 głowice |
| Wymiary maszyny (L × W × H) | 4.0 × 2,3 × 2,5 metra |
| Maszyna | 8.2 tony |
| Siła przycisku | 150 kN |
| Uderzenie otwierające płyty | 220-620 mm |
| Uderzenie płytkowe | 540 mm |
| Maksymalny rozmiar pleśni | 520 × 460 mm |
| Średnica śruby | 80 mm |
| Wskaźnik L/D | 24:1 |
| Pojemność plastyki (HDPE) | 90 kg/h |
| Całkowita moc maszyny | 80 kW |
| Moc silnika oleju | 180,7 kW |
| Wymóg ciśnienia powietrza | 00,6-0,8 MPa |
| Zużycie wody chłodzącej | 40 l/min |
Osoba kontaktowa: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011